Říjen 2014

Finally Friday!

31. října 2014 v 14:46 | WaterLily |  DIARY
Jak napovídá nadpis KONEČNĚ je PÁTEK! Jelikož jsem musela tento týden ve čtvrtek a v pátek do školy tak se na víkend opravdu těším.

Řeknu vám, že jít do školy, když všichni ostatní jsou doma není žádná sranda. Spíš jsem byla pro srandu všem já. :D Ale týden je bohudík už u konce a já si můžu v klidu užít víkend. Celkově o víkendu budu relaxovat a užívát volna. No a v neděli zajdeme s taťkou na hřbitov zapálit svíčku. Miluju tu atmosféru na hřbitově o Dušičkách. Jak všude svítí svíčky a všude jsou lidi.(Jinak takovou spoustu lidí opravdu nemusím!)
Halloween Cookies😝😆
Halloween nijak bohužel neslavím a nikam nejdu, takže na mě dneska čekají mé oblíbené seriály.

Co se chystáte dělat vy dneska na Halloween a celkově celý víkend? :)
Doufám, že se Vám článek líbil a budu se těšit a vaše komentáře. WaterLily

Start Of Something "New"

29. října 2014 v 16:38 | WaterLily |  DIARY
Zdravím všechny návštěvníky mého nového blogu. Blog jsem dřívě už měla ale nebyl to blog o mně ale o jedné zpěvačce. Pak mě to omrzelo a blog jsem zrušila. No a teď po delší době jsem se rozhodla vrátit, ale chci se zaměřit více na mě a spoustu dalších věcí, hlavně NE nějaké celebrity.
Abych napsala něco o mně tak je mi 18(pořád si a to nemůžu zvyknou a všude píšu 17). Co mám ráda ůžete najít v menu nalevo. A budu vystupovat pod přezdívkou WaterLily.(Je to tak různě od mého jména)
add a captionUntitled
Dneska jsem celou dobu pracovala na blogu ale ještě má své mouchy. To doladím později. Doufám, že mi tenhle blog vydrží déle než ten předešlý. Kdyby jste chtěli spřátelit budu jenom ráda.
Tak se s vámi zatím loučím. WaterLily