Listopad 2014

CHRISTMAS DESING

30. listopadu 2014 v 13:10 | WaterLily |  DIARY
Jak jste si mohli všimnout tak jsem změnila vzhled. Je více vánoční, když už se nám ty Vánoce blíží :) Ale nejsem si tímto vzhledem moc jistá a proto bych vás ráda poprosila abyste napsali váš názor. Není to moc křiklavé?

Jinak se celá víkend valím a nic nedělám. ( To mi jde nejlépe) Stihla jsem už také zkouknout nějak vánoční filmy a chystám se na další :) Co děláte takhle o víkendu vy?
Christmas.
Omlouvám se ale tento článek bude hodně krátký. Možná dneska ještě něco přidám, ale opravdu jenom možná.
WaterLily

QUOTES/CITÁTY 01

28. listopadu 2014 v 15:39 | WaterLily |  QUOTES
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale škola mi dává zabrat a stejně jsem moc nevěděla co napsat a nechtěla jsem vás obtěžovat pouhým diary, protože poslední dobou je moje nálada taková zvláštní(pokud jsem doma a ještě ke všemu sama). Doufám, že se vám citáty budou líbit. Jsou pouze 3 a ještě k tomu napsané v angličtině(zní to lépe) ale máte tam vždy překlad.(ten berte prosím s rezervou)

1. "Let your smile change the world but don't let the world change your smile."
(Dovol tvému úsměvu změnit svět, ale nedovol aby svět změnit tvůj úsměv)
Untitled


2."The Mirror Can Lie. It Doesn't Show What's Inside."
(Zdrcadlo mže lhát. Neukáže co je uvnitř)
but never destroy you.


3."Your Imperfections Make You Beautiful"
(Tvé nedokonalosti tě dělají krásnou)

Co si o těchto citátech myslíte?
WaterLilyKAŽDÁ DÍVKA JE KRÁSNÁ!

24. listopadu 2014 v 17:09 | WaterLily
Jak už nadpis napovídá tak dneska bych se ráda zaměřila na dívky a jejich krásu. Když se podíváme okolo sebe a nebo i na blogy apod. tak si můžeme všimnout, že většina dívek si myslí, že nejsou krásné. Ale opak je pravdou JSTE KRÁSNÉ.

Vždycky se na každé dívce najde něco krásného. Ať už to jsou vlasy, oči, obočí, řasy, postava a nebo třeba zuby (Strašně závidím lidem, kteří mají krásné zuby, bohužel u mně tomu tak není). A byla bych ráda, kdyby jste si to holky uvědomily. Protože to je děsně důležité. Každá dívka je taky krásná zevnitř. Stačí pouze vlastnosti. Jste milá, přátelská, spolehlivá, dobrosrdečná a například ještě ochitná pomáhat. A to je taky důležité.

Ale pokud tomuhle nebude věřit vy samy, tak tomu neuvěří nikdo. Zkuste třeba každé ráno jít před zrdcadlo a říct například: Jé dneska mám ale pěkné vlasy a nebo cokolvek jiného. Je to jenom pouze na vás. A navíc se snažte více smát ani nevíte kolik toho úsměv může udělat.

A pokud byste byly tak hodně napište mi do komentářů čeho si na sobě važíte a co se vám na sobě líbí. Aspoň jednu věc. Věřím, že to zvládnete! Jen do toho!
The definition of beauty!

Words

Truth always hurts

you are

🌹

WaterLily

STOP ŠIKANĚ!

23. listopadu 2014 v 11:39 | WaterLily
Na tuto kampaň jsem narazila na blogu dívky, která má přezdívku Ta "neviditelná". První den, co jsem si založila blog jsem projížděla ostatní blogy a narazila na tento a kampaň mě hnedka zaujala. Všichni 100% její blog znáte. Patří mezi mé nejoblíbenější a doufám, že nebude vadit, když o té kampani napíši článek. Myslím si, že by se to mělo rozšiřit dál.
Dneska jsem zase navštívila její blog a koukla se na tohle video. Povedlo se a je nádherný. Ale ty čísla v tom? Jsou hrozný! Nechápu jak tohle můžou v těch školách nechta jen tak být :/ Určitě se na video koukněte.

Dále můžete navštívit jejíí facebookovou stránku a podpořit ji likem.(Vím, že like nepomůže, ale můžete si tam přečíst různé příběhy šikanovaných lidí a najdete tam další odkazy)
STOP ŠIKANĚ - ODKAZ ZDE!
To už by bylo asi pro dnešek vše. Víc k tomu asi napsat nemůžu. Šikanu nensáším a už i to slovo je mi odporný a opravdu nepochpím lidi, kteří to dělají a ublížují tím ostatním!
WaterLily

TEENAGER POSTS #1

22. listopadu 2014 v 11:02 | WaterLily |  TEENAGER POSTS
Přeji všem dobré ráno. Doufám, že vaše ráno bylo stejně tak dobré jako to mé. Vstala jsem celkem brzo a za tu dobu jsem si stihla vyčistit zuby, nasnídat se(dát si svůj džusík haha), dokoukat film, který jsem večer nestihla, navšívit nějaké nové a určitě i moje oblíbené blogy a nakonec jsem stihla vymyslet novou rubriku.

Co se té rubriky týka, tak jak už jste podle nadpisu poznali bude to TEENAGER POSTS! Určitě to všichni znáte a mě osobně to baví číst. No a ndeska tu máme první várku. A prosím napište mi do komentářů váš názor na tuto novou rubriku.
Tak tenhle pocit milujeme asi všichni. Když najdeme peníze například v kapse a ani jsme o nich nevěděli. Není to báječný pocit?

"Ten trapný moment, když se směješ ještě více při tom když vysvětluješ kvůli čemu se směješ." (Tak to znám opravdu dobře)

"Když tvůj učitel pokazí slovo a celá třída se snaží nesmát." (Tak tohle se mi stalo zrovna nedvno)

"Nesnášíš svůj život?
Jdi na facebook a napiš tam o tom, to pomůže."
(tohle opravdu nemusím)

"Myslím hodně ale moc toho neříkám."
(Občas můj příklad)

"Milý Microsofte, sem si opravdu jistá, že jsem své jméno napsala správně."
Znáte to, když napíšete vaše jméno například do wordu a on vám to podtrhne jako chybu? :DDDD

Tak to by byl pro dnešek vše a doufám, že se vám článek líbil.
WaterLily

SCHOOL AGAIN

21. listopadu 2014 v 14:30 | WaterLily |  DIARY
Konečně je víkend a já mám čas na blog :) Jinak jsme měli psát asi 4 nebo 5 písemek tak jsme nakonec psali jednu a ani nebylo to zkoušení :) A bohužel se to všechno přesunulo na pondělí :) Co víc si přát :) Ale je víkend, takže to nehodlám řešit.FRIDAY<3

Jinak novinky ohledně T. jsou takové, že je to *** toho kluka fakt nechápu a nějak mě už to přechází. Psal kámošce proč říkala té jeho skoro holce že mě chtěl a co si tím chtěla dokázat. Někdy jsem z něj opravdu mimo.
Love shut the fuck up
Dneska se chystám zkouknout všechny seriály, které jsem v týdnu nestihla a pak si půjdu číst. Ale nejdříve samozřejmě půjdu navšívil mé sweethearts a mé oblíbené blogy(už se to celkem zvětšuje)

Co se chystáte dělat vy dneska nebo klidně i o víkendu?
WaterLily

21 FACTS ABOUT ME

19. listopadu 2014 v 15:49 | WaterLily |  DIARY
Dnes tu mám pro vás pár faktů přesněji 21. Včerejšek bych super ale pravděpodobně jsem to zakřikla, protože v pátek píšeme asi 5 písemek a to máme jenom 5 hodin :DDD Opravdu tu školu nesnáším. Doufám, že se vám budu fakty líbit. A možná se s některými ztotožníte.
 • Má přezdívka má něco společného s mým jménem. Doufám, že to nikdy neodhalíte.
 • Ráda bych tady na blogu zůstala v anonymitě
 • Je mi 18 let. Už se cítím "strašně" stará :DDD
 • Příští rok budu maturovat. A vůbec nemám tušení z čeho.
 • Mám jednoho pejska.
Cute
Podobného jako je tenhle. 

 • Ráda čtu.
 • Bez hudby si nedokážu představit snad ani jeden den.
 • Sleduji strašně moc seriálu.(např. : Awkward, Glee, Faking it, The Fosters ... atd.)
 • Jsem spíše samotářka.
 • Strašně ráda si zpívám i přes to, že jsem ve zpívání hrozná.
^^
 • Miluju sledování DIY videíí na youtube.
 • Celkově jsem zavislá na youtube a sleduji podle mě moc youtuberů (bohužel) :DDD
 • Sbírám polštáře a různé povlaky na ně. Ale bohužel jich zatím moc nevlastním.
 • Navštěvuji gymnazium.
 • Miluji svetry.
 • Oblíbila jsem si v poslední době džusy.
.
 • Právě si lakuji nehty a tu barvu jsem si zamilovala (hahaha)
 • Nemám ráda lidi (celkově společnost)
 • Zbožňuji pálení svíček a jejich vůni.
 • Nemám žádné zájmy(jak už jsem psala nemám ráda psolečnost, tudíž mi vadí takhle něco dělat)
 • Strašně moc chci tetování, zatím jsem se na to neodvážila a ještě na to nemám peníze.
Obrázky nejsou samozřejmě mé. Máte nějaké fakty podobné?
WaterLily

F*ck you school!

17. listopadu 2014 v 12:19 | WaterLily |  DIARY
Už přícházím s dalším DIARY. Tenhle týden bohužel nečekejte SOTW ale bohužel mě žádná písnička neuchvátila natolik abych měla potřebu se o ni s vámi podělit.
A ještě bych chtěla vymyslet nějakou další rubriku, ale zatím mě nic nenapadá. Ale vím, že bych chtěla něco inspiraivního, ale musím to ještě pořádně promyslet.
Dále vám chci strašně moc poděkovat, za vaše reakce, kde jsem psala o dané osobě můžeme mu říkat T. a celkově o tom jak se bojím vztahů. Hodně mi pomohlo, že někteří z vás to cítí podobně. Takže ještě jednou moc děkuji.
No a teď už bohužel k nadpisu. Už zase začíná škola a s ní příchází spousta úkolů a písemek. A zrovna na zítra toho mám strašně moc. Takže na blogu budu jen zřídka, co se tohohle týdne týče. Už chci nějaký pořádný prázdniny.
Jak jste na tom se školou vy? Taky vám pořád dávají spoustu úkolů a písemek?
WaterLily

YOUTUBE - SarahClose1

16. listopadu 2014 v 14:38 | WaterLily |  MUSIC
Nejdřívě jsem dnes chtěla předepsat song of the week na zítra, ale nakonec jsem se rozhodla, že vám musím napsat o této skvělé dívce z youtube. Doufám, že ji bude někdo znát a nebo, že se na ni podíváte.
Narazila jsem na ni jednou když jsem si projížděla na youtube covery na jednu písničku(Už si jméno t písničky nepamatuji byla to její cover verze Tove Lo-Habits) a hned jsem si ji oblíbila a musela jsem si skoro všechny její covery poslechnout.
Nejvíce mě ovšem dostala když jsem se podívala na její ask video. Otázky a odpovědi dělala formou písničky! To mě doslova ohromilo. Tady máte jedno z videí na ukázku.

Nejvíce na ni zbožňuji její vlasy, oči a styl. Takže když to shrnu tak vlastně všechno. Hodím vám sem pár jejich fotek a i videa, která se mi líbí nejvíc.

Znáte ji? Zaujala vás?

WaterLily

How I feel? I'm not sure!

14. listopadu 2014 v 20:16 | WaterLily |  DIARY
Poslední dobou se cítím strašně divně a tak mě napadlo, že bych se z toho mohla vypsat. Nevím jestli mě někdo pochopí ale budu doufat, že ano.
Untitled
Jedná se o kluka(oooo jak neobvyklé) prostě kdysi o mě měl zájem a já řekla ne, ale vždycky když ho chci tak ho mít nemůžu a pak když už ho konečně můžu mít tak ztratím zájem. Asi si řeknete, že jsem nějaká trubka, ale strašně se vztahu bojím a připadá mi to strašně nepřirozené.
Zní to divně ale bohužel to tak je. Vím, že jsem divná, už je mi 18 a ještě jsem nikdy nikoho neměla. A nikdy mi to nevadilo. Ale prostě ten kluk si teď někoho našel a já nevím co se o semnou děje. Strašně mi to vadí a cítím se kvůli tomu strašně. Vím, že je sobecké chtít aby nikoho neměl, jenom proto, že se bojím vztahu. A já rozhodně nechci být sobecká. A vám to pravděpodobně připadá, jak nějaké psaní 14ti leté holčičky. Už nerozumím ani sobě.

Jste na tom někdo stejně se vztahy? Bojíte se?
WaterLily