Prosinec 2014

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!

31. prosince 2014 v 16:09 | WaterLily
Tak a máme tu další tématický článek :) Strašně ráda bych vám ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
Upřímně nepatřím mezi ty lidi, kteří si myslí, že nový rok všechno změní. Věřte mi že to nezáleží na tom jestli je rok 2014 nebo 2015. Záleží to pouze na na té dané osobě. Takže pochybuji, že můj rok 2015 bude něčím jiným.
😄
Ale vám všem přeji aby pro vás rok 2015 byl ještě lepším než rok 2014. Jelikož tohle budou číst pravděpodobně blogerky a blogeři, tak vám přeji spoustu bogových úspěchů a samozřejmě všem přeji ŠTĚSTÍ, ZDRAVÍ A LÁSKY, protože tyhle věci jsou nejduležitější!
Takžee ještě jednou ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!!!
Já tenhle rok budu rpavděpodobně doma s taťkou a jeho přítelkyní. Vždycky jsme chodili k ségře ale tentokrát tam asi nepůjdeme. Netuším.
A kde a s kým budete vy?
WaterLily

VÁNOČNÍ VOLNO

29. prosince 2014 v 20:49 | WaterLily |  DIARY
Mám tu další diary, protože mě moc náměty na články nenapadají. Snad něco vymyslím :) Možná bych mohla udělat další teenager posts. Každopádně měla bych se učit a celkem na to kašlu. To mě vytáčí ale je to pouze jenom moje chyba.
I'm not lazy
Jinak pokud si někdo pamatuje na T. tak s ním už to je dobrý. Řekla bych, že jsme kamarádi, ale cítíme k sobě toho mnohem víc, bohužel můj strach je hrozný a celkově však vy víte. Znova to sem psát nebudu, jsem prostě divná. Takže aspoň jedna věc je skvělá.
Ceý prázdniny se válím a venku jsem byla minimálně. Jde to semnou z kopce ale život bez lidí mě dá se říct, uklidňuje.
A co vy? Už jste se aspoň trošku učili?
WaterLily

VÁNOCE = STRES?

26. prosince 2014 v 12:29 | WaterLily |  DIARY
Tak se zase ozývám. Tentokrát s "nečekaným" tématem VÁNOCE! Miluju tu vánoční atmosféru, ale bohužel pro mě jsou Vánoce plné stresu. Už jen ta obyčejná večeře je pro mě hodně stresující. Nemám takové události ráda. Jako třeba již zmíněné Vánoce, narozeniny a různé další oslavy. Sice tam jsem s rodinou ale pořád nemám dobrý pocit. Asi bych se sebou měla začít něco dělat já vím. Nemáte to někdo podobně? Asi ne co? :(
A kupování dárků? Taky nic moc, pak se vždycky bojím aby se to všem líbilo apod.
Ale i přesto všechno byly tyhle Vánoce krásný. Když už všechen stres pak odpadl cítila jsem se dobře :) A jak jste si užili Vánoce vy? Copak jste dostali? :)
WaterLily

VESELÉ VÁNOCE!

23. prosince 2014 v 17:59 | WaterLily |  DIARY
Tak a je to tady :) Jelikož se zítra na blog pravděpodobně nedostanu, tak to chci napsat už dnes. Chtěla bych vám všem popřát šťastné a veselé Vánoce. Doufám, že všichni dostanete to po čem už dlouhou dobu toužíte a je jedno jestli je to hmotný dárek nebo jenom nějaké vaše přání. Let it snow!!
Zítřek si pořádně užijte. Jsou přeci VÁNOCE. Vím, že to venku tak nevypadá ale to vůbec nevadí.
Jinak co se chystáte zítra dělat? :) Já půjdu ráno se psem na hřbitov zapalit svíčky. Aby věděli, že na ně myslím. Budou to už 2. Vánoce bez babičky. :( A pak se asi na něco mrknu a budu jenom odpočívat.
Určitě mi napište do komentářů co budete dělat vy :) Vše si ráda pročtu.
WaterLily

Stále jsem naživu

20. prosince 2014 v 12:49 | WaterLily |  DIARY
Poslední dobou dost nestíhám a omlouvám se, že jsem se ozvala naposledy v pondělí, ale škola mi dávala zabrat a bohuželse škole musím věnovat i o prázdninách. Je to hrozný.
Včera jsme měli školní akci a opravdu jsem si to užila. Byla to fakt zábava a ta vánoční atmosféra byla naprosto dokonalá :)
Untitled
A musím říct, že mě opravdu štve to počasí!! Jako kde je sníh, už mě nebaví ty Vánoce bez sněhu. To bláto všude je hrozný.
Taky byste radši měli sníh? A těšíte se na Vánoce?
WaterLily

SONG OF THE WEEK 0,3

15. prosince 2014 v 19:29 | WaterLily |  MUSIC
Mám tu dneska po delší době další SOTW. Bohužel nic zajímavějšího vám asi nenapíšu. Nemám moc fantazie a navíc se snažím pracovat na ročníkové práci do školy. Snad to zvládnu.

Tuto píseň jsem si v poslední době oblíbila, je už taková vánoční a není to taková ta typická a hodně profláklá vánoční písnička. Doufám, že se bude líbit.

Ještě se podvám k mým sweethearts a půjdu se vrhnout na tu ročníkovku.
WaterLily

TODAY'S DIARY!

13. prosince 2014 v 13:39 | WaterLily
Tak dneska se bohuže pustím pouze do DIARY. Snd to nebude vadit :) Nemám pro vás nic moc zajímavého ale s tím bohužel už nic neudělám :)

Ve čtvrtek jsme byli se školou v Praze. A musím říct, že to bylo celkem na prd. Dopoledne jsme měli domluvenou schůzku v poslanecké sněmovně(a tak nepříjemný lidi jsem už dlouho nepotkala, jediný kdo byl milý byla paní v šatně a ještě paní která nás měla na starost) a pak jsme dostali asi 1,5 hodiny rozchod, což bylo opravdu hodně málo. Chystala jsem se koupit nějaké dárky na Vánoce a jediný co jsem si stihla koupit bylo jídlo v KFC. Ale jediné plus bylo, že jsem šla poprvé přes Karlův most :)
Christmas
V pátek jsme se potom ve škole neučili, takže to bylo parádní a teď už mi nezbývá nic jiného než se věnovat ročníkové práci a upéct perníčky. Očekávala jsem, že týden před Vánocemi nám učtelé nedají moc práce, ale opak je pravdou, píšeme tunu písemek :)
christmas
Tak snad jsem vás neunudila k smrti :) A chci se zeptat neznáte někdo nějakou kratší vánoční blogovou challenge? :)
Jinak sledujete někdo florbal? :)
WaterLily

BRIDEGROOM

10. prosince 2014 v 17:39 | WaterLily |  MOVIES
Právě jsem dokoukala tento dokument a musím se o to s vámi podělit. Určitě se na to koukněte. Nechci vám to tady prozdrazovat, ale jejich příběh mě opravdu zasáhl a je neuvěřitelné co se může stát a ovlivnit život těch druhých.
Love is love
Celkově bych se ráda vyjádřila k homosexualitě. Nechápu jak to někdo může odsuzovat. Jsou to naprosto normální lidé a mají city a mohou milovat. Já osobně mám kamaráda gaya a je to parádní kluk a je 100x lepší než někdo, kdo homosexuály odsuzuje. A co je podle mě úplně nejhorší? Když toho dotyčného nepříjme jeho vlastní rodina!!!

ZDE můžete dokument stáhnout s českými titulkami.

Au final on est tous pareil

Equality

.

UKLIDŇUJÍCÍ HUDBA

8. prosince 2014 v 17:59 | WaterLily |  MUSIC
Teď budu pravděpodobně pro některé z vás divná, ale opravdu si v poslední době libuji v instrumentálních skladbách. Nikdy jsme nic podobného neposlouchala a teď toho lituji. Vím, že většina z vás semnou nebude souhlasit, protože máte každý úplně jiný styl, ale to mi nevadí,
Je to tak neskutečně uklidňující až to není možné. Popravdě? Při poslouchání této hudby zapomínám úplně na všechno. Na všechny problémy a na celý okolní svět. Je to tak báječný pocit. Mám tu pro vás pár příkladů.

Na tyhle první dvě jsem narazila u dívky s přezdívkou "Ta neviditelná" a hned jsem si je oblíbila. Písničku od Piano Guys už znáte ale stejně ji sem ještě dám.

Pearl Harbor Soundtrack - Tennessee (Hans Zimmer)

Piano Guys - A thousand years
No a tady máme další na které jsem narazila někde na youtube.

The notebook - Aaron zigman piano

Teď se asi chytíte za hlavu :DDDD
Bedřich Smetana - Vltava

Piano Guys - Let it go

A poslední: Forrest Gump Theme by Alan Silvestri (film jsem zatím sice neviděla ale hudba je krásná)

Vím, že hudby bylo už víc než dost, ale doufám, že když si to poslechnete tak jako já, tak vám to uklidní a budete se cítit lépe.
WaterLily

MY PLAYLIST #1

7. prosince 2014 v 13:39 | WaterLily |  MUSIC
Na dnešek tu mám pro vás playlist. Doufám, že se vám bude líbit aspoň jedna písnička. Nakonec jsem se rozhodla pro těchto 7 písniček. Moje nálada je sice lepší ale jak můžete vidět, tak hudba tomu moc nenapovídá. Znáte nějakou? Líbí se vám?
Untitled

WaterLily