Leden 2015

QUOTES/CITÁTY #02

31. ledna 2015 v 18:59 | WaterLily |  QUOTES
Dnes přicházím s dalším novým článkem a vybrala jsem si citáty. Sice jsem vás ošidila, protože jich je opravdu ale opravdu málo, ale doufám, že i přes tak malé množství se vám budou líbit a třeba si nějaký i zapamatujete.
A dnes jsem zvolila jnou metodu, protože to nebude pomocí textu, ale budou tu pouze obrázky, tak snad to nebude vadit. Užijte si článek ♥
Stop judging
Tohle je naprostá pravda a opravdu si myslím, že by se lidé němeli soudit, ale když budu upřímná tak to taky dělám. Řekla bych, že každý to někdy udělá, ale nemysím si, že je to správné.


Anne Frank
Řekla bych, že tak to má většina z nás. Přemýšlíme hodně, ale říkáme toho málo. A některé myšlenky jsou mnohem lepší než ty, které vysloví nějaký člověk, který pořád mluví, ale vůbec u toho nepřemýšlí.

♡
Nevím zda tohle můžu brát jako citát, ale tsejně to sem zařadím. Tyhle dvě slova pro mě znamenají opravdu hodně. A doufám, že budou někdy znamenat něco i pro vás. Protože všichni bychom měli zůstat silní ♥

To by byllo pro dnešek vše. Snad se vám citáty líbili a zase mi můžete napsat do komentářů nějaké vaše citáty. Všechno si ráda přečtu.
WaterLily

KONEČNĚ VYSVĚDČENÍ

29. ledna 2015 v 14:41 | WaterLily |  DIARY
Tak je to tu. Den vysvědčení. Pro mě nakonec dopadl celkem dobře. Dostala jsem teda jednu 3 a 7 dvojek. S výsledkem jsem nakonec spokojená, ikdyž to mohlo být lepší.
Celé mi to pokazila fyzika. Jak já ji nesnáším. Nic pro mě.
Djj
A jak jste na tom nakonec tedy vy? Taky jste měli už vysvědčení, nebo se to liší? A jste spokojeni?
HLAVNĚ nezapomeňte na to, že pokud se tohle vysvědčení nepovedlo, tak to neznamená, že jste nějací špatní. To ROZHODNĚ NE! Takže hlavu vzhůru a jedeme to zase od začátku.
WaterLily

TEENAGER POSTS #3

27. ledna 2015 v 17:49 | WaterLily |  TEENAGER POSTS
Dnes tu pro vás mám už 3. část teenager posts. Mně samotnou tahle rubrika strašně baví a při hledání se mnohokrát hodně nasměju. Tak doufám, že se vám bude článek líbit i přes to, že je to, dá se říct, "suchý" článek.
Tak tohle ani nepotřebuje komentář. Někdy mě to dokáže celkem vytočit. :D

Problém dnešní doby. Já si ještě snad v 11ti hrála s panenkami.

U mě to není pořád jenom pizza, ale tamhle jsou brambůrky, potom nějaká ta sušenka apod.

Tohle mě hodně pobavilo. MŮJ PŘÍPAD :DDDD

Tohle by si měl dopřát každý z nás. S tím objetím nevím, ale hoodně dlouhou vanu si určitě někdy hodím. Někdy jsem schopná být ve vaně klidně i 45 minut.

Omlouvám se, že to dneska bylo kratší, ale nechtěla jsem toho přidávat přehnaně moc. Ztotožňuje se s něčím?
WaterLily

TAG: Co kdyby...?

24. ledna 2015 v 15:49 | WaterLily
Konečně přícházím s jiným článkem než je diary. Našla jsem si tenhle tag u Verči z blogu goodmoda.blog.cz. Doufám, že se vám bude líbit. pokud se do něj pustíte tak mi poslete odkaz a já si to ráda přečtu. Tak hurá do toho :)
1. Co kdyby, jsi byla na jeden den mužem?
Pravděpodobně bych si dala nějaké to pivo a koukala na televizi a pak šla někam s kamarádama. Ráda bych viděla jak se chovají když jsou takhle spolu.

2. Co kdyby, jsi měla jenom jedno přání? Jenom jedno?
Bude to znít jako klišé, ale opravdu bych chtěla aby určití lidé nemuseli pracovat za tak hrozných podmínek a dostávat minimum peněz. Celkově aby si byli všichni rovní. Ať už se jedná o peníze nebo cokoliv jiného.

3. Co kdyby, jsi si mohla vybrat v jaké době by jsi chtěla žít?
V době ve které žiji jsem spokojená, takže bych asi nic neměnila. Možná bych to posunula o pár let dál abych byl starší.
4. Co kdyby, jsi si mohla vybrat jak budeš vypadat?
Tak to by byla štíhla, měla bych větší oči, skvělé vlasy, nikdy bych nemohla ztloustnout a měla bych dokonalý úsměv. (Vlastně stačil by mi jenom ten úsměv)

5. Co kdyby, jsi si mohla zakázat jednu věc na světě?
Ano, přichází další klišé, ale zakázala bych války.

6. Co kdyby, jsi na týden mohla být celebritou?
Tak to bych si užila všechen ten luxus a prostě byl by to parádní týden. A chtěla bych být třeba DEMI, jo jsem blázen. Šla bych si zazpívat na nějaký koncert, pak bych se zúčastnila nějaké akce, potkala bych se s fanoušky apod.
Demi Lovato
7. Co kdyby, jsi mohla být zvířetem?
Asi bych chtěla být delfínem.

8. Co kdyby, jsi mohla jet kamkoliv by se ti zachtělo?
Rozhodně bych jela do Paříže a potom bych si projela úplně všechno.

9. Co kdyby, jsi uměla číst myšlenky?
Po tomhle opravdu netoužím. Asi by mě mohlo něco ranit a to bych nechtěla.
10. Co kdyby, jsi si mohla vybrat jekékoliv povolání?
Učitelka a nebo třeba zpšvačka(kdybych uměla zpívat)

11. Co kdyby, jsi se mohla zbavit jedné tvojí zlé vlastnosti?
Strach z lidí a nebo stydlivost.

12. Co kdyby, jsi si mohla koupit cokoliv na světě?
No ne všechno na světě se dá koupit. Většinou ty nejlepší věci nestojí vůbec nic.
Tak tohle by byl konec. Snad jste to dočetli až sem. A já teď půjdu oběhnout svá zlata.
WaterLily

Blíží se vysvědčení

20. ledna 2015 v 18:29 | WaterLily |  DIARY
Nadpis už mluví za vše. Přichází to hrozné období :D Osobně můžu říct, že to utíká strašně rychle. Za rok už budu maturovat a připadá mi, že nic neumím.(nepřipadá, ono to tak je) Ale podle toho co vím tak bych měla mít jednu 3 a to z fyziky. To co teď bereme jde úplně mimo mě.
A jak jste na tom vy se školou? Utelko vám to taky tak rychle? A už víte, aspoň nějak orientačně co budete mít na vysvědčení?
Určitě jste na tom všichni lépe jak já. A jinak nemám vůbec žádné nápady na články, jsem jak úplně vygumovaná. Ale plánuji napsat určitě něco pozitivního, protože si potřebuju nějak zvednout náladu.
Quote
A tak úplně mimo tohle téma. Poslední dobou mi připadá, že působím strašně namyšleně na mé okolí(doufám, že taková nejsem). A to se musí změnit. Nemáte nějaký dobrý návod? Ale berte v ohledu to, že já a lidi není moc dobrá kombinace.

Úspěšně jsem zvládla všechny zkoušky!

15. ledna 2015 v 15:08 | WaterLily
Takže jsem zpět a jsem strašně šťastná. Všechny zkoušky jsme podle mě zvládla skvěle :) Ze sedmi zkoušet mám jenom 2 dvojky a jinak jedničky. Pořád toho máme ve škole hodně ale nebude to už tak náročné. Takže se můžu v klidu vrátit na blog. Opravdu mi chyběl.
Coloring
Obejdu všechny svoje sweethearts a konečně se zase podívám na jejich blogy. Všichni mi strašně chyběli. A díky bohu mám zítra volno. A pak konečně víkend. Co plánujete na víkend?
Waterlily

NEBUDU TU!

9. ledna 2015 v 14:01 | WaterLily |  DIARY
Přináším další článek a bohužel u nebudu celý příští týden. Ve škole máme takový zvláštní týden a je to strašně náročný :) Ale ve čtvrtek přidám už další článek. Nezlobte se a sweethearts nebudu taky navštěvovat, takže pokud budou nějaké kontroly tak mě prosím omluvte. Děkuju za pochopení.
🕑❌⛔️
WaterLily

ZAČÍNÁM PSÁT?

2. ledna 2015 v 16:29 | WaterLily |  DIARY
Nedávno jsem narazila na wattpad. Ano nedávno, vím že většina z vás to už určitě zná, ale tak nevadí. Rozhodla jsem se, že bych mohla začít psát jeden příběh a řekla jsem si, že by to byla skvělá cesta jak se ze všeho vypsat. Uvidím jak dlouho mi to vydrží.
Tenhle obrázek se mi strašně líbí a měla by se jím začít trochu řídit.
Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás taky něco píše? Klidně mi dejte do komentářů vaše přezdívky apod.
Když jsem si Wattpad zakládala už jsem věděla jaká bude moje přezdívka, bohužel to nevyšlo a musím být WATERLILYCZ. To cz mě tak neuvěřitelně štve :DDD Přidám sem odkaz kdyby se chtěl někdo podívat.