Duben 2015

WEEKEND DIARY AGAIN!

25. dubna 2015 v 13:59 | WaterLily |  DIARY
Tak dnes přínáším další weekend diary. Je toho moc, nic nestíhám, protože škola mi zase dává zabrat. Už dodělávám ročníkovou práci. Termín odevzdání je 30. duben, takže se to hodně rychle blíží. Díky bohu mám už jenom poslední úpravy.
Zase píšeme spoustu písemek apod. a navíc moje nálada je na bodu mrazu a nesnáším, když mám takovéto období.
A jak jste na tom vy? Co škola?
WaterLily

WEEKEND DIARY

12. dubna 2015 v 11:39 | WaterLily |  DIARY
Ozývám se s DIARY zase po delší době, jelikož jsem posledních pár dní byla zaneprázdněna s music challenge. Jenom jsem se chtěla zeptat zdali se vám tato challenge líbí.
Někdo mi tu psal, že bych měla přidávat opravdu každý den. Celou dobu se mi to dařilo, ale řekla, jsem si, že tady nechci mít celý měsíc jenom music challenge, takže si dáme od této challenge chvíli pauzu a budu se snažit přidávat taky jiné články. Samozřejmě se k ní zase vrátím ale nechci to přidávat prostě celý měsíc.
Co si o tom myslíte vy? Viděli byste tady rádi i jiné články nebo jenom challenge?
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 8

10. dubna 2015 v 18:29 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 8. Píseň, kterou si pamatuji z dětství
Tak tohle je parádní den. Doufám, že někdo z vás tohle taky poslouchal a nebudu tu jediná. Jako první tu mám Berušku, pamatuji si, když jsem dostala svůj nový první mobil a běžela za neteří aby mi to poslala, že ji strašně chci.

Tuhle písničku jsme si pořád zpívaly se ségrou a vždycky jsme si myslely jak strašně moc nám to jde. Dokonce jsme si ten text přepisovaly abychom se ho naučily nazpaměť.
Jak jste na tom byli vy? :)
WaterLily


30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 7

9. dubna 2015 v 17:49 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 7. Píseň, která mě dokáže rozbrečet
Jako první jsem vybrala BELIEVE IN ME. Nevím proč, ale opravdu když se do téhle písničky zaposlouchám, tak se mi chce brečet, ale opravdu jen tehdy když opravdu poslouchám text a zaměřuji se na každé slovo.

Dále tu máme NIGHTINGALE. Pokud máte rádi DEMI, tak více že tahle píseň je o jejím kamarádovi, který zemřel jako malý, přeji spáchal sebevraždu. No a pokaždé když slyším tuhle píseň tak si vzpomenu na moji babičku, která nedávno zemřela.

Vím, že měla být pouze jedna, ale u většiny případů jich stejně vyberu víc.
Která píseň zaručeně rozbrečí vás?
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 6

8. dubna 2015 v 15:19 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 6. Píseň, která mě dokáže rozesmát
Tuto píseň jsem hledala dlouho, ale myslím,že jsem vybrala dokonale. Pokaždé když ji slyším tak mi vykouzlí úsměv na tváři a ještě ke všemu mě pokaždé povzbudí. Pokud nerozumíte tak se podívejte na text určitě to za to stojí.
Jaká je ta vaše?
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 5

7. dubna 2015 v 15:29 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 5. Píseň, která mě uklidňuje
Tak tahle píseň musí uklidnit snad každého. Už jenom když ji slyším tak se cítím líp. Je to naprosto dokonalá píseň.
Všichni si ji musíte poslechnout, aspoň kousek ale musíte.
Pro dnešek to bylo krátké, hodně krátké.
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 4

6. dubna 2015 v 17:19 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 4. Píseň, kterou znám dlouho
Tohle pro mě byl opravdu těžký úkol, protože jsem si nemohla vybavit žádnou písničku, kterou bych znala dlouho a navíc pro každého je dlouho jiná doba. Nakonec jsem vybrala tuhle, protože si na ni vzpomínám z filmu Deník princezny 2. Jak tam Mia jde s těmi dětmi v tom pochodu. Naprosto dokonalá scéna.
Doufám, že ji někdo bude znát, ale stejně si myslím, že znám mnohem starší písničky jenom si to nevybavuji.

Máte nějakou píseň, kterou znáte dlouho?
Až vidím jak mi je sem napíše a já si vzpomenu, že je znám taky.
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 3

5. dubna 2015 v 18:49 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 3. Nejoblíbenější kapela a jak jsem se k nim dostala
Určitě sem patří Paramore, ale o těch jsem už psala, takže je zbytečné se tu znova rozepisovat.
Další je skupina ne kapela, snad to nevadí, ale jsou to holky z Fifth Harmony. Jejich písničky jsem si hodně oblíbila a narazila jsem na ne v X-Factoru, když tam byla DEMI (všude ji cpu, musíte ji mít už plné zuby:DDD ). Ale oblíbila jsem si je hodně až někdy teď. Určitě si jejich ísně poslechněte.

Skupin a kapel mám určitě víc, ale tak nemohu je tady všechny zase popisovat a vypisovat.
A jaké jsou vaše oblíbené?
WaterLily

30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 2

4. dubna 2015 v 19:24 | WaterLily |  30 Days Music Challenge
Den 2. Neoblíbené žánry a proč
Teď se nechci nikoho dotknout ne tak něco, ale těmto žándrům moc nefandím ale na druhou stranu chápu, že někomu se to líbí a poslouchá to pořád. 100 lidí 100 chutí. Tenhle článek bude opravdu krátký, protože nemám potřebu tu tyto žánry nějak schazovat.

1. Hip hop
Tento žánr mě prostě nezaujal a nevyhledávám písničky tohoto typu. Ale uznávám všechny, kteří tuto hudbu poslouchají nebo i vyvářejí.

2. Rap
Jsem s tím na úplně stejné vlně jako s Hip hopem. Akorát rap je mi o malinko bližší a jsou tu i umělci, které znám a občas si je poslechnu jako například Eminem. Nechápu jak si to v písni Rap God dává.

3. Dechovky
Tak to máme určitě všichni stejný. Tohle není opravdu nic pro mě a dá se říct, že to vůbec nevyhledávám. Tenhle žándr se mi úplně příčí.

Co naopak nemáte rádi vy?
WaterLily


30 DAYS MUSIC CHALLENGE - DAY 1

3. dubna 2015 v 18:09 | WaterLily |  30 Days Music Challenge

Den 1. Oblíbené žánry a jak jsem se k nim dostala

Dnes tu pro vás mám první den. Dalo mi to celkem zabrat, protože prostě poslouchám co se mi líbí. Něco si pustím líbí se mi to a poslouchám to, vůbec neřeším co je za žánr, ale tak něco jsem pro vás vybrala.

Oblíbené žánry:
Mezi mé oblíbené žánry rozhodně patří pop & rock. Rozhodně ne nějaký tvrdý rock to už ne. Ale do popu řadím takové ty známe hvězdy Katy Perry, Rihanna, Demi Lovato, Bebe Rexha a další. Je toho spousta ale opravdu je tu nechci všechny vypisovat.
Jak jsem se k tomu dostala: Tak tady to je asi jasný. Většinou tyhle písničky slyšíte úplně všude, takže se tomu ani nedá vyhnout. A když vezmu například DEMI tak tu už mám ráda strašně dlouho a prostě jsem si jí oblíbila.

Dále určitě Indie rock. Kam řadím například Imagine Dragons, The Neighbourhood nebo Bastille.
Jak jsem se k tomu dostala: Písničky od těhle kapel vás zaujmou hned. Navíc jejich známější písničky byly taky všude a pak si dohledáte zbytek a je to.

Dál mám třeba ráda kapelu Paramore, ale tápu v zařazení. Hodí se do rocku nebo do pop punku. Kdyžtak napište do komentářů kam byste je zařadili.
Jak jsem se k tomu dostala: Paramore jsem si všimla díky tomu že nazpívali píseň ke Stmívání, pak jsem na ně zapomněla dá se říct a jednoho dne je zase objevila a teď je zbožňuju.

A jaké jsou vaše oblíbené žánry?

WaterLily