DIARY

WEEKEND DIARY AGAIN!

25. dubna 2015 v 13:59 | WaterLily
Tak dnes přínáším další weekend diary. Je toho moc, nic nestíhám, protože škola mi zase dává zabrat. Už dodělávám ročníkovou práci. Termín odevzdání je 30. duben, takže se to hodně rychle blíží. Díky bohu mám už jenom poslední úpravy.
Zase píšeme spoustu písemek apod. a navíc moje nálada je na bodu mrazu a nesnáším, když mám takovéto období.
A jak jste na tom vy? Co škola?
WaterLily

WEEKEND DIARY

12. dubna 2015 v 11:39 | WaterLily
Ozývám se s DIARY zase po delší době, jelikož jsem posledních pár dní byla zaneprázdněna s music challenge. Jenom jsem se chtěla zeptat zdali se vám tato challenge líbí.
Někdo mi tu psal, že bych měla přidávat opravdu každý den. Celou dobu se mi to dařilo, ale řekla, jsem si, že tady nechci mít celý měsíc jenom music challenge, takže si dáme od této challenge chvíli pauzu a budu se snažit přidávat taky jiné články. Samozřejmě se k ní zase vrátím ale nechci to přidávat prostě celý měsíc.
Co si o tom myslíte vy? Viděli byste tady rádi i jiné články nebo jenom challenge?
WaterLily

HÁDÁM, ŽE JSEM ZPÁTKY

28. března 2015 v 17:19 | WaterLily
Tak snad už jsem zpátky, nemyslím si, že mám nějaké nápady ale blog mi už chyběl a nejvíc mi chyběly blogy, které navštěvuji.
Nejvíce se omlouvám sweethearts protože jsem řekla, že budu obíhat, ale nakonec jsem ani to nedělala. Tak si teď všechno oběhnu a budu doufat, že mě někdo nevymazal.
Určitě se budu snažit přidávat články častěji a navíc mě čekají velikonoční prázdniny, a to znamená více času.

A chtěla bych poděkovat vám všem za ty hezký komentáře. Jsem ráda, že to všichni pochopili a nikdo nepsal nějak negativní komentáře a tak. Takže děkuji :)

Klidně mi napište jak jste se měli :) Všechno to ráda pročtu

WaterLily

Omlouvám se!

7. března 2015 v 10:39 | WaterLily
Asi jste čekal, že když mám prázdniny tak tu bude milion článků. Bohužel na blog nemám čas ani náladu. Pořád se věnuju ročníkové práci a nebo jdu se psem na procházku.
Navíc mě nenapadá žádný smysluplný článek a proto nebudu psát zatím nic. Uvidím kdy se ozvu, každopádně moje sweethearts se budu snažit obíhat normálně.
WaterLily

KONEČNĚ VOLNO

28. února 2015 v 13:19 | WaterLily
Tak říká nadpis. Konečně mám volno od školy, protože máme prázdniny. Sice se budu muset věnovat ročníkové práci, ale aspoň se nemusím stresovat písemkami a zkoušením. Včerejšek jsem celý prospala a celkem se za to i stydím a můžu říct, že takhle dlouho, když to sečtu jsem ještě nikdy nespala.
Dále si můžete všimnout, že jsem změnila desing. Jaro sice není, ale když se podívám ven z okna tak zimu rozhodně nevidím a to je důvod proč jsem se rozhodla udělar jarní vzhled. Snad se líbí, není to nic složitého, ale v jednoduchosti je krása.
A jak jste si ještě možná všimly, tak jsem si strašně ale strašně oblíbila GIFy. To je taková dokonalost. Znala jsem to už dávno předtím, ale až teď mě to děsně chytlo a jsem schopná je nacpat všude. Tak doufám, že to někomu nevadí.
Tohle bude asi pro dnešek vše a mě čeká velký úklid pokoje.(Už to opravdu potřebuje a já se děsně těším až si ho uklidím).
Máte taky prázdniny? Nebo vás teprve čekají a nebo je už máte dávno za sebou?
WaterLily

VÍKENDOVÉ DIARY

21. února 2015 v 14:49 | WaterLily
Tak dnes tu mám pouze diary, protože opravdu nemám náladu nějak moc přemýšlet. Snad to nebude vadit.
Včera jsem byla na plese a nakonec jsem si to užila, i přes to, že se mi tam ze začátku moc nechtělo. Nohy mě bolí ještě teď. Podpatky jsou opravdu zlo, a ještě když je na sobě máte poprvé. Celkem se divím,že jsem to tam zvládla, protože tyhle akce nejsou vůbec pro mě. A tancování? Připadám si stejně jako tihle dva.

Zbytek mého víkendu se bohužel budu muset věnovat škole a to se mi vůbec nechce, ale co nadělám.
Jak budete trávit zbytek víkendu vy?

A nakonec mám tady pro vás malý nebo spíše velký úsměv. Smějte se co nevíce, je to to nejlepší co můžete udělat.
WaterLily

Valentine's Day ♥

14. února 2015 v 13:19 | WaterLily
Zdravím vás. O tenhle článek vás přeci nemohu připravit. Valentýn, ach ten slavný svátek.
Tohle bude spíše taková diary, nic extra ode mě nečekejte, protože já Valentýn neslavím a vcelku to ani zas tak moc nepodporuji. Myslím si, že páry si mohou dávat dárky kdy chtějí a vždycky to bude mít své kouzlo. Rozhodně k tomu nepotebují 14. únor.
A navíc s klukama(celkvoě se vztahy) to je u mě opravdu těžký jak víte, ale dost o mně a mém názoru. Spíše mě zajímá názor váš.

Slavíte Valentýn? A co nejromantičtějšího pro vás váš přítel/kyně kdy udělal/a?
Tohle bych si opravdu ráda přečetla.

WaterLily

KONEČNĚ VYSVĚDČENÍ

29. ledna 2015 v 14:41 | WaterLily
Tak je to tu. Den vysvědčení. Pro mě nakonec dopadl celkem dobře. Dostala jsem teda jednu 3 a 7 dvojek. S výsledkem jsem nakonec spokojená, ikdyž to mohlo být lepší.
Celé mi to pokazila fyzika. Jak já ji nesnáším. Nic pro mě.
Djj
A jak jste na tom nakonec tedy vy? Taky jste měli už vysvědčení, nebo se to liší? A jste spokojeni?
HLAVNĚ nezapomeňte na to, že pokud se tohle vysvědčení nepovedlo, tak to neznamená, že jste nějací špatní. To ROZHODNĚ NE! Takže hlavu vzhůru a jedeme to zase od začátku.
WaterLily

Blíží se vysvědčení

20. ledna 2015 v 18:29 | WaterLily
Nadpis už mluví za vše. Přichází to hrozné období :D Osobně můžu říct, že to utíká strašně rychle. Za rok už budu maturovat a připadá mi, že nic neumím.(nepřipadá, ono to tak je) Ale podle toho co vím tak bych měla mít jednu 3 a to z fyziky. To co teď bereme jde úplně mimo mě.
A jak jste na tom vy se školou? Utelko vám to taky tak rychle? A už víte, aspoň nějak orientačně co budete mít na vysvědčení?
Určitě jste na tom všichni lépe jak já. A jinak nemám vůbec žádné nápady na články, jsem jak úplně vygumovaná. Ale plánuji napsat určitě něco pozitivního, protože si potřebuju nějak zvednout náladu.
Quote
A tak úplně mimo tohle téma. Poslední dobou mi připadá, že působím strašně namyšleně na mé okolí(doufám, že taková nejsem). A to se musí změnit. Nemáte nějaký dobrý návod? Ale berte v ohledu to, že já a lidi není moc dobrá kombinace.

NEBUDU TU!

9. ledna 2015 v 14:01 | WaterLily
Přináším další článek a bohužel u nebudu celý příští týden. Ve škole máme takový zvláštní týden a je to strašně náročný :) Ale ve čtvrtek přidám už další článek. Nezlobte se a sweethearts nebudu taky navštěvovat, takže pokud budou nějaké kontroly tak mě prosím omluvte. Děkuju za pochopení.
🕑❌⛔️
WaterLily

ZAČÍNÁM PSÁT?

2. ledna 2015 v 16:29 | WaterLily
Nedávno jsem narazila na wattpad. Ano nedávno, vím že většina z vás to už určitě zná, ale tak nevadí. Rozhodla jsem se, že bych mohla začít psát jeden příběh a řekla jsem si, že by to byla skvělá cesta jak se ze všeho vypsat. Uvidím jak dlouho mi to vydrží.
Tenhle obrázek se mi strašně líbí a měla by se jím začít trochu řídit.
Chtěla bych se zeptat jestli někdo z vás taky něco píše? Klidně mi dejte do komentářů vaše přezdívky apod.
Když jsem si Wattpad zakládala už jsem věděla jaká bude moje přezdívka, bohužel to nevyšlo a musím být WATERLILYCZ. To cz mě tak neuvěřitelně štve :DDD Přidám sem odkaz kdyby se chtěl někdo podívat.

VÁNOČNÍ VOLNO

29. prosince 2014 v 20:49 | WaterLily
Mám tu další diary, protože mě moc náměty na články nenapadají. Snad něco vymyslím :) Možná bych mohla udělat další teenager posts. Každopádně měla bych se učit a celkem na to kašlu. To mě vytáčí ale je to pouze jenom moje chyba.
I'm not lazy
Jinak pokud si někdo pamatuje na T. tak s ním už to je dobrý. Řekla bych, že jsme kamarádi, ale cítíme k sobě toho mnohem víc, bohužel můj strach je hrozný a celkově však vy víte. Znova to sem psát nebudu, jsem prostě divná. Takže aspoň jedna věc je skvělá.
Ceý prázdniny se válím a venku jsem byla minimálně. Jde to semnou z kopce ale život bez lidí mě dá se říct, uklidňuje.
A co vy? Už jste se aspoň trošku učili?
WaterLily

VÁNOCE = STRES?

26. prosince 2014 v 12:29 | WaterLily
Tak se zase ozývám. Tentokrát s "nečekaným" tématem VÁNOCE! Miluju tu vánoční atmosféru, ale bohužel pro mě jsou Vánoce plné stresu. Už jen ta obyčejná večeře je pro mě hodně stresující. Nemám takové události ráda. Jako třeba již zmíněné Vánoce, narozeniny a různé další oslavy. Sice tam jsem s rodinou ale pořád nemám dobrý pocit. Asi bych se sebou měla začít něco dělat já vím. Nemáte to někdo podobně? Asi ne co? :(
A kupování dárků? Taky nic moc, pak se vždycky bojím aby se to všem líbilo apod.
Ale i přesto všechno byly tyhle Vánoce krásný. Když už všechen stres pak odpadl cítila jsem se dobře :) A jak jste si užili Vánoce vy? Copak jste dostali? :)
WaterLily

VESELÉ VÁNOCE!

23. prosince 2014 v 17:59 | WaterLily
Tak a je to tady :) Jelikož se zítra na blog pravděpodobně nedostanu, tak to chci napsat už dnes. Chtěla bych vám všem popřát šťastné a veselé Vánoce. Doufám, že všichni dostanete to po čem už dlouhou dobu toužíte a je jedno jestli je to hmotný dárek nebo jenom nějaké vaše přání. Let it snow!!
Zítřek si pořádně užijte. Jsou přeci VÁNOCE. Vím, že to venku tak nevypadá ale to vůbec nevadí.
Jinak co se chystáte zítra dělat? :) Já půjdu ráno se psem na hřbitov zapalit svíčky. Aby věděli, že na ně myslím. Budou to už 2. Vánoce bez babičky. :( A pak se asi na něco mrknu a budu jenom odpočívat.
Určitě mi napište do komentářů co budete dělat vy :) Vše si ráda pročtu.
WaterLily

Stále jsem naživu

20. prosince 2014 v 12:49 | WaterLily
Poslední dobou dost nestíhám a omlouvám se, že jsem se ozvala naposledy v pondělí, ale škola mi dávala zabrat a bohuželse škole musím věnovat i o prázdninách. Je to hrozný.
Včera jsme měli školní akci a opravdu jsem si to užila. Byla to fakt zábava a ta vánoční atmosféra byla naprosto dokonalá :)
Untitled
A musím říct, že mě opravdu štve to počasí!! Jako kde je sníh, už mě nebaví ty Vánoce bez sněhu. To bláto všude je hrozný.
Taky byste radši měli sníh? A těšíte se na Vánoce?
WaterLily

I DON'T KNOW HOW I FEEL!

4. prosince 2014 v 20:36 | WaterLily
Bohužel dneska tu máme diary a ne moc veselé. Poslední dobou se citím tak nějak divně. Připadá mi, že můj táta si myslí že jsem malé děcko a proto pro mě všude musí jezdit apod. (Nemám mu to nějak za zlé ale prostě mohl by pochopit, že už mi je přece jenom 18).
never good enough
No a pak tu máme pana T. Jak já ho nemám ráda (pravděpodobně si to pouze nalhávám). Té holce jak se s ní dává dohromady vykládá jak jsem mu dávala falešné naděje a že má taky city atd. Prostě jsem si myslela, že s ním překonám to že se bojím vztahu a nikoho nechci ale byl to pravděpodovně hooodně velký omyl. Já asi city nemám, už mě nebaví jak jsi všichni myslí, že jsem bezcitná.!!!!!!!!!!!!!
add a caption
Omlouvám se za tenhle chaotický a hrozný "článek" ale prostě jsem strašně zmatená. Jak zvenku tak zevnitř.
add a caption

sad | Tumblr
Tohle je opravdu ironické.
I don't even want to be me
Příště se pokusím sem přidat dát nějaký veselejší nebo inspiraivnější článek.
WaterLily

CHRISTMAS DESING

30. listopadu 2014 v 13:10 | WaterLily
Jak jste si mohli všimnout tak jsem změnila vzhled. Je více vánoční, když už se nám ty Vánoce blíží :) Ale nejsem si tímto vzhledem moc jistá a proto bych vás ráda poprosila abyste napsali váš názor. Není to moc křiklavé?

Jinak se celá víkend valím a nic nedělám. ( To mi jde nejlépe) Stihla jsem už také zkouknout nějak vánoční filmy a chystám se na další :) Co děláte takhle o víkendu vy?
Christmas.
Omlouvám se ale tento článek bude hodně krátký. Možná dneska ještě něco přidám, ale opravdu jenom možná.
WaterLily

SCHOOL AGAIN

21. listopadu 2014 v 14:30 | WaterLily
Konečně je víkend a já mám čas na blog :) Jinak jsme měli psát asi 4 nebo 5 písemek tak jsme nakonec psali jednu a ani nebylo to zkoušení :) A bohužel se to všechno přesunulo na pondělí :) Co víc si přát :) Ale je víkend, takže to nehodlám řešit.FRIDAY<3

Jinak novinky ohledně T. jsou takové, že je to *** toho kluka fakt nechápu a nějak mě už to přechází. Psal kámošce proč říkala té jeho skoro holce že mě chtěl a co si tím chtěla dokázat. Někdy jsem z něj opravdu mimo.
Love shut the fuck up
Dneska se chystám zkouknout všechny seriály, které jsem v týdnu nestihla a pak si půjdu číst. Ale nejdříve samozřejmě půjdu navšívil mé sweethearts a mé oblíbené blogy(už se to celkem zvětšuje)

Co se chystáte dělat vy dneska nebo klidně i o víkendu?
WaterLily

21 FACTS ABOUT ME

19. listopadu 2014 v 15:49 | WaterLily
Dnes tu mám pro vás pár faktů přesněji 21. Včerejšek bych super ale pravděpodobně jsem to zakřikla, protože v pátek píšeme asi 5 písemek a to máme jenom 5 hodin :DDD Opravdu tu školu nesnáším. Doufám, že se vám budu fakty líbit. A možná se s některými ztotožníte.
 • Má přezdívka má něco společného s mým jménem. Doufám, že to nikdy neodhalíte.
 • Ráda bych tady na blogu zůstala v anonymitě
 • Je mi 18 let. Už se cítím "strašně" stará :DDD
 • Příští rok budu maturovat. A vůbec nemám tušení z čeho.
 • Mám jednoho pejska.
Cute
Podobného jako je tenhle. 

 • Ráda čtu.
 • Bez hudby si nedokážu představit snad ani jeden den.
 • Sleduji strašně moc seriálu.(např. : Awkward, Glee, Faking it, The Fosters ... atd.)
 • Jsem spíše samotářka.
 • Strašně ráda si zpívám i přes to, že jsem ve zpívání hrozná.
^^
 • Miluju sledování DIY videíí na youtube.
 • Celkově jsem zavislá na youtube a sleduji podle mě moc youtuberů (bohužel) :DDD
 • Sbírám polštáře a různé povlaky na ně. Ale bohužel jich zatím moc nevlastním.
 • Navštěvuji gymnazium.
 • Miluji svetry.
 • Oblíbila jsem si v poslední době džusy.
.
 • Právě si lakuji nehty a tu barvu jsem si zamilovala (hahaha)
 • Nemám ráda lidi (celkově společnost)
 • Zbožňuji pálení svíček a jejich vůni.
 • Nemám žádné zájmy(jak už jsem psala nemám ráda psolečnost, tudíž mi vadí takhle něco dělat)
 • Strašně moc chci tetování, zatím jsem se na to neodvážila a ještě na to nemám peníze.
Obrázky nejsou samozřejmě mé. Máte nějaké fakty podobné?
WaterLily

F*ck you school!

17. listopadu 2014 v 12:19 | WaterLily
Už přícházím s dalším DIARY. Tenhle týden bohužel nečekejte SOTW ale bohužel mě žádná písnička neuchvátila natolik abych měla potřebu se o ni s vámi podělit.
A ještě bych chtěla vymyslet nějakou další rubriku, ale zatím mě nic nenapadá. Ale vím, že bych chtěla něco inspiraivního, ale musím to ještě pořádně promyslet.
Dále vám chci strašně moc poděkovat, za vaše reakce, kde jsem psala o dané osobě můžeme mu říkat T. a celkově o tom jak se bojím vztahů. Hodně mi pomohlo, že někteří z vás to cítí podobně. Takže ještě jednou moc děkuji.
No a teď už bohužel k nadpisu. Už zase začíná škola a s ní příchází spousta úkolů a písemek. A zrovna na zítra toho mám strašně moc. Takže na blogu budu jen zřídka, co se tohohle týdne týče. Už chci nějaký pořádný prázdniny.
Jak jste na tom se školou vy? Taky vám pořád dávají spoustu úkolů a písemek?
WaterLily

How I feel? I'm not sure!

14. listopadu 2014 v 20:16 | WaterLily
Poslední dobou se cítím strašně divně a tak mě napadlo, že bych se z toho mohla vypsat. Nevím jestli mě někdo pochopí ale budu doufat, že ano.
Untitled
Jedná se o kluka(oooo jak neobvyklé) prostě kdysi o mě měl zájem a já řekla ne, ale vždycky když ho chci tak ho mít nemůžu a pak když už ho konečně můžu mít tak ztratím zájem. Asi si řeknete, že jsem nějaká trubka, ale strašně se vztahu bojím a připadá mi to strašně nepřirozené.
Zní to divně ale bohužel to tak je. Vím, že jsem divná, už je mi 18 a ještě jsem nikdy nikoho neměla. A nikdy mi to nevadilo. Ale prostě ten kluk si teď někoho našel a já nevím co se o semnou děje. Strašně mi to vadí a cítím se kvůli tomu strašně. Vím, že je sobecké chtít aby nikoho neměl, jenom proto, že se bojím vztahu. A já rozhodně nechci být sobecká. A vám to pravděpodobně připadá, jak nějaké psaní 14ti leté holčičky. Už nerozumím ani sobě.

Jste na tom někdo stejně se vztahy? Bojíte se?
WaterLily

První 100! - děkuju moc

8. listopadu 2014 v 16:25 | WaterLily
Tak mám konečně první 100. Vím, pro vás to moc není ale pro mě to znamená hodně. Takže DĚKUJI MOC. Zatím mě blog opravdu baví a doufám, že mě bavit ani nepřestane.
Zatím jsem díky blogu narazila na skvělé blogy a je radost je navštěvovat.
Víkend si opravdu užívám. Moci relaxovat, koukat na filmy a být na chvíli bez školy je opravdu super.
Nemáte na doporučení, nějaký film? :)
WaterLily

I want weekend!

6. listopadu 2014 v 18:45 | WaterLily
Opravdu ale opravdu moc chci už víkend, ta škola mě ubíjí. Nemám na nic čas, pořád nějaké písemky, zkoušení apod. A připadá mi to stále horší a horší. Všechno to strašně letí, když už vezmu, že je 1 čtvrtletí. Ale prázdniny se už blíží :D. Jak to jde vám ve škole? A do jaké třídy vůbec chodíte? :)
illusion-dust.tumblr.com
A celkem se začínám těšit na zimu a ten sníh i když nejsem milovnice zimy ale to vůbec nevadí. A co vy a zima? :) Jaký k ní máte vztah?
WaterLily

Místa, která bych chtěla navštívit!

1. listopadu 2014 v 11:00 | WaterLily
Konečně jsem doma a můžu se pustit do článku. Netušila jsem, že mě blog začne takhle bavit. Každý den se těším až se podívám na komentáře a mrknu na další blogy.
Zpět k tématu. Vybrala jsem pár míst, která bych ráda jednou navštívila. Jelikož vůbec takhle necestuju, tak doufám, že se mi to jednou podaří.

1. PAŘÍŽ
Podívat se do Paříže je můj největší sen. Hlavně jít na Eiffelovu věž. Sice mám strach z výšek ale první patro bych kvůli tomu zvládla. Je to nádherné město a památky jsou báječné.

2. USA - CALIFORNIE
Californii jsem si oblíbila hlavně díky Lucce z blogu A cup of style. Byla tam a natáčela vlogy, pokud jste to neviděli tak se mrkněte. To je tak krásný místo, že to snad není ani možný.

3. LONDÝN
Tak to je taková klasika. Snad skoro každý byl v Londýně (Až na mě!). Jejich památky a celková atmosféra? To je prostě nádhera.

Tak to bude asi všechno. Moc velké touhy nemám. A co vy? Kam byste se rádi podívali?
WaterLily

Finally Friday!

31. října 2014 v 14:46 | WaterLily
Jak napovídá nadpis KONEČNĚ je PÁTEK! Jelikož jsem musela tento týden ve čtvrtek a v pátek do školy tak se na víkend opravdu těším.

Řeknu vám, že jít do školy, když všichni ostatní jsou doma není žádná sranda. Spíš jsem byla pro srandu všem já. :D Ale týden je bohudík už u konce a já si můžu v klidu užít víkend. Celkově o víkendu budu relaxovat a užívát volna. No a v neděli zajdeme s taťkou na hřbitov zapálit svíčku. Miluju tu atmosféru na hřbitově o Dušičkách. Jak všude svítí svíčky a všude jsou lidi.(Jinak takovou spoustu lidí opravdu nemusím!)
Halloween Cookies😝😆
Halloween nijak bohužel neslavím a nikam nejdu, takže na mě dneska čekají mé oblíbené seriály.

Co se chystáte dělat vy dneska na Halloween a celkově celý víkend? :)
Doufám, že se Vám článek líbil a budu se těšit a vaše komentáře. WaterLily
 
 

Reklama