MUSIC

MY PLAYLIST #3

9. května 2015 v 13:29 | WaterLily
Jsem zpátky a chtěla bych se strašně omluvit, že jsem na to kašlala, ale nějak se mi do toho zase nechtělo a blog jsem rušit nechtěla, protože mě to tady baví a celkově všechno okolo blogu mám ráda.
Co se školy týká tak už je to lepší, ale pořád mi připadá, že máme hodně úkolů. Díky bohu, že mám aspoň hotovou ročíkovou práci, čeká mě sice ještě obhajoba, ale té se nijak zvlášť nebojím.
Chystám si nějaké články přednastavit, pro případ, že se mi do toho zase nebude chtít.
A teď už k věci, pro dnešek jsem si pro vás připravila playlist. A pravděpodobně se nebude skládat z moc šťastných písniček, ale snad se i tak na to mrknete.

Snad se vám článek líbil a já se do příště polepším. Jaké jsou vaše oblíbené písničky?
WaterLily

MY PLAYLIST #2

7. února 2015 v 15:29 | WaterLily
Za prvé bych se chtěla omluvit za mou neaktivitu. Nevím proč, ale vždycky mám náladu na blog až o víkendu, kdy můžu články psát v klidu a nemusím se stresovat. To klidně zvládnu napsat více článku a pak je přednastavím, bohužel to jsem minulý týden nestihla.
Teď už se můžeme vrhnout na článek. Pro dnešek tu mám druhý playlist na tomhle blogu. Tyhle písničky poslouchám snad pořád dokola už 14 dní. Pochopím, když se někomu z vás nebudou líbit, ale budu ráda za každý komentář.


Znáte nějakou zde zmiňovanou písničku?

A ještě bych od vás potřebovala pomoc. Jelikož bych, chtěla udělat rubriku kam bych přidávala různé obrázky, které mě zaujaly apod. Ale nenapadá má jak by se ta rubrika mohla jmenovat. Tak pokud vás něco napadne, nápad jedině uvítám.


SONG OF THE WEEK 0,3

15. prosince 2014 v 19:29 | WaterLily
Mám tu dneska po delší době další SOTW. Bohužel nic zajímavějšího vám asi nenapíšu. Nemám moc fantazie a navíc se snažím pracovat na ročníkové práci do školy. Snad to zvládnu.

Tuto píseň jsem si v poslední době oblíbila, je už taková vánoční a není to taková ta typická a hodně profláklá vánoční písnička. Doufám, že se bude líbit.

Ještě se podvám k mým sweethearts a půjdu se vrhnout na tu ročníkovku.
WaterLily

UKLIDŇUJÍCÍ HUDBA

8. prosince 2014 v 17:59 | WaterLily
Teď budu pravděpodobně pro některé z vás divná, ale opravdu si v poslední době libuji v instrumentálních skladbách. Nikdy jsme nic podobného neposlouchala a teď toho lituji. Vím, že většina z vás semnou nebude souhlasit, protože máte každý úplně jiný styl, ale to mi nevadí,
Je to tak neskutečně uklidňující až to není možné. Popravdě? Při poslouchání této hudby zapomínám úplně na všechno. Na všechny problémy a na celý okolní svět. Je to tak báječný pocit. Mám tu pro vás pár příkladů.

Na tyhle první dvě jsem narazila u dívky s přezdívkou "Ta neviditelná" a hned jsem si je oblíbila. Písničku od Piano Guys už znáte ale stejně ji sem ještě dám.

Pearl Harbor Soundtrack - Tennessee (Hans Zimmer)

Piano Guys - A thousand years
No a tady máme další na které jsem narazila někde na youtube.

The notebook - Aaron zigman piano

Teď se asi chytíte za hlavu :DDDD
Bedřich Smetana - Vltava

Piano Guys - Let it go

A poslední: Forrest Gump Theme by Alan Silvestri (film jsem zatím sice neviděla ale hudba je krásná)

Vím, že hudby bylo už víc než dost, ale doufám, že když si to poslechnete tak jako já, tak vám to uklidní a budete se cítit lépe.
WaterLily

MY PLAYLIST #1

7. prosince 2014 v 13:39 | WaterLily
Na dnešek tu mám pro vás playlist. Doufám, že se vám bude líbit aspoň jedna písnička. Nakonec jsem se rozhodla pro těchto 7 písniček. Moje nálada je sice lepší ale jak můžete vidět, tak hudba tomu moc nenapovídá. Znáte nějakou? Líbí se vám?
Untitled

WaterLily

YOUTUBE - SarahClose1

16. listopadu 2014 v 14:38 | WaterLily
Nejdřívě jsem dnes chtěla předepsat song of the week na zítra, ale nakonec jsem se rozhodla, že vám musím napsat o této skvělé dívce z youtube. Doufám, že ji bude někdo znát a nebo, že se na ni podíváte.
Narazila jsem na ni jednou když jsem si projížděla na youtube covery na jednu písničku(Už si jméno t písničky nepamatuji byla to její cover verze Tove Lo-Habits) a hned jsem si ji oblíbila a musela jsem si skoro všechny její covery poslechnout.
Nejvíce mě ovšem dostala když jsem se podívala na její ask video. Otázky a odpovědi dělala formou písničky! To mě doslova ohromilo. Tady máte jedno z videí na ukázku.

Nejvíce na ni zbožňuji její vlasy, oči a styl. Takže když to shrnu tak vlastně všechno. Hodím vám sem pár jejich fotek a i videa, která se mi líbí nejvíc.

Znáte ji? Zaujala vás?

WaterLily

SONG OF THE WEEK 0,2

10. listopadu 2014 v 18:29 | WaterLily
Sice název je Song of the week ale já se nemohla rozhodnout tak jsem dám dvě písničky. První je You're Worth It od Cimorelli. Snad je znáte. Myslím si, že tohle je krásný song. Když se podíváte na ten text, je to paráda. Přesně takhle inspirativní písničky miluju. A klip je také opravdu povedený. Tuhle píseň by si rozhodně měla pustit každá dívka.

A jako druhou písničku tu mám Avalanche od Nicka Jonase a Demi Lovato. Taky nádherná. Demi tam zní naprosto božsky a Nick ovšem taky.
Znáte tyto písně? Líbí se vám? ( Jestli ne klidně to napište. Já to pochopím)
Zatím se s vámi loučím.
WaterLily

SONG OF THE WEEK 0,1

3. listopadu 2014 v 14:15 | WaterLily
Chtěla bych založit takovouhle rubriku a byl by to song týdne. Stoprocentně nemáme všichni stejný hudební vkus, ale i přesto doufám, že se vám budou nadcházející písně líbit :)

Strašně jsem si na Spotify oblíbila acoutic playlisty. Tak proto vybírám tuhle písničku.

JOHN MAYER - XO

Je to naprosto krásná písnička. Když jsem ji slyšela poprvé tak jsem ji na spotify přepla a opravdu toho lituju. Je božská. Líbí se vám. Musím říct, že za poslední dobu se můj hudební vkus opravdu, ale opravdu změnil.
Klidně mi dejte do komentářů odkaz na nějaké vaše oblíbené písně. Ráda si všechno poslechnu.
A kdyby si chtěl někdo zazpívat tak vám dám co celého článku text.
 
 

Reklama