QUOTES

QUOTES/CITÁTY #03

11. února 2015 v 17:39 | WaterLily
Jelikož mě podobné články strašně baví, tak tu mám třetí část citátů. Zase jich nebude moc, ale určitě budou prozatím stačit. Minule si, někteří lidé stěžovali, že STAY STRONG je všude, ale pro mě to prostě znamená a jak všichni víte, mám ráda DEMI, ale nečekám, že to všichni pochopí. Tak už se na to můžeme vrhnout.

If you are not doing what you love, you are just wasting time.
Když jsem našla tento citát, věděla jsem, že ho sem musím přidat. Myslím si, že je to pravda, bohužel bych řekla, že já zrovna nemám nic podobného co bych milovala.

.
"Nemůžeš lidi zachránit, můžeš je pouze milovat" - tenhle citát mě hodně zaskočil a dá se říct, že jsem ho moc nepochopila. Proto vás žádám - Jak jste tento citát pochopili vy?

Monday Quote: Remember | Free People Blog #freepeople
Pamatuj, proč si začal/a.

Happiness is found when you stop comparing yourself to other people.
Neporovnávejte se s ostatními. Vy jste vy a to stačí. Věřte mi!

Snad se vám dnešní citáty líbily a budete se těšit na další. A těším se na vaše pochopení druhého citátu.
WaterLily

QUOTES/CITÁTY #02

31. ledna 2015 v 18:59 | WaterLily
Dnes přicházím s dalším novým článkem a vybrala jsem si citáty. Sice jsem vás ošidila, protože jich je opravdu ale opravdu málo, ale doufám, že i přes tak malé množství se vám budou líbit a třeba si nějaký i zapamatujete.
A dnes jsem zvolila jnou metodu, protože to nebude pomocí textu, ale budou tu pouze obrázky, tak snad to nebude vadit. Užijte si článek ♥
Stop judging
Tohle je naprostá pravda a opravdu si myslím, že by se lidé němeli soudit, ale když budu upřímná tak to taky dělám. Řekla bych, že každý to někdy udělá, ale nemysím si, že je to správné.


Anne Frank
Řekla bych, že tak to má většina z nás. Přemýšlíme hodně, ale říkáme toho málo. A některé myšlenky jsou mnohem lepší než ty, které vysloví nějaký člověk, který pořád mluví, ale vůbec u toho nepřemýšlí.

♡
Nevím zda tohle můžu brát jako citát, ale tsejně to sem zařadím. Tyhle dvě slova pro mě znamenají opravdu hodně. A doufám, že budou někdy znamenat něco i pro vás. Protože všichni bychom měli zůstat silní ♥

To by byllo pro dnešek vše. Snad se vám citáty líbili a zase mi můžete napsat do komentářů nějaké vaše citáty. Všechno si ráda přečtu.
WaterLily

QUOTES/CITÁTY 01

28. listopadu 2014 v 15:39 | WaterLily
Omlouvám se, že jsem se dlouho neozvala, ale škola mi dává zabrat a stejně jsem moc nevěděla co napsat a nechtěla jsem vás obtěžovat pouhým diary, protože poslední dobou je moje nálada taková zvláštní(pokud jsem doma a ještě ke všemu sama). Doufám, že se vám citáty budou líbit. Jsou pouze 3 a ještě k tomu napsané v angličtině(zní to lépe) ale máte tam vždy překlad.(ten berte prosím s rezervou)

1. "Let your smile change the world but don't let the world change your smile."
(Dovol tvému úsměvu změnit svět, ale nedovol aby svět změnit tvůj úsměv)
Untitled


2."The Mirror Can Lie. It Doesn't Show What's Inside."
(Zdrcadlo mže lhát. Neukáže co je uvnitř)
but never destroy you.


3."Your Imperfections Make You Beautiful"
(Tvé nedokonalosti tě dělají krásnou)

Co si o těchto citátech myslíte?
WaterLily


 
 

Reklama